Jdi na obsah Jdi na menu
 


Crusader

Obrazek

 

Crusader je ochránce ostatních a bojovník s nemrtvými. Narozdil od Knightu, Crusaderi slouzi Bohu. Od detsvi jsou pripravovani na Svatou valku. V boji se dovedou ucinne branit i utocit pomoci stitu. Nekteri se specializuji na vymiceni nemrtvych z povrchu zemskeho. Prestupovym povolanim je Paladin.
 

 

 

 

 

 

 

Knight

Obrazek

 

Knight je zdatny jezdec na Peco Pecovi, coz mu dodava velkou rychlost a vyhodu vyssi polohy a nosnosti. Je oddan krali a verne mu slouzi. V boji vyuziva prevazne kopi a mecu. Jeho navazujicim povolanim je Lord Knight.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hunter

 

Obrazek  Hunter dokáže ovládat luky, pokládat různé druhy pastí a může mít za pomocníka sokola. Jeho navazujicim povolanim je Sniper.
        

 

 

 

 

 

 

Bard

Obrazek
 /Bard je potulný zpěvák, který svou hudbou umí posílit i oslabit své posluchače. Vzdy je vsak vitanym bavicem a spolecnikem. Jeho dalsi vyvojovou fazi je Clown.

 

 

 

Dancer

Obrazek

Dancer ma vyjimecny smysl pro rytmus a krasu. Dovede svym tancem upoutat pozornost i srdce lidi, stejne tak, jako je svymi prednostmi omracit. Casto se paruji s Bardy, se kterymi tvori doplnujici se par. Navazujicim povolanim je Gypsy./

 

 

 

 

Wizard

 Obrazek

 Wizard je povolani, ktere se vytecne vyzna v pouzivani zakladnich elementu. V boji vyuziva casto silna plosna kouzla. Bohuzel, co se vydrze tyce, toho prilis nepobral. Jeho navazujicim povolanim je Hight Wizard.

 

 

 

 

 

Sage

Obrazek

 Trénováni jak v magii tak v boji, dokáží předvést velkou moc i v těch nejtěžších bitvách. Specialita Wizardů je vyvolávat velká kouzla za pomoci 4 elementů. Sagové se na druhou stranu spoléhají na vědomosti a používají rozličné techniky a kombinace, aby z elementů dostali to nejlepší. Sagové také mohou elementy využívat k pomáhání kamarádům, nebo ke zpomalování nepřátel. Dokáží zemi očarovat horkem vulkánu, větry orkánu, vodou, či ji dokonce ochránit před kouzly nepřátel. Dají se považovat za pravý opak Wizardů a často s nimi bojují. Můžeme říci, že jsou chytřejší, než Wizardi, protože v boji nespoléhají na brutální sílu, ale na taktiku. Sagem se muzete stat z povolani Mage a jeho navazujici Advanced je Professor.
 

 

 

PriestObrazek

Obrazek

 Priestem se clovek nenauci byt, clovek se jako priest musi narodit. Priest je zavazan Bohu a proto se radne stara o jeho ovecky. Oplyva pomocnymi a lecitelskymi schopnostmi. Stejne dobre si vsak dovede poradit s temi, jez na Boha zanevreli - demoni a nemrtvi. Jeho prestupove povolani je Hight Priest.

 

 

 

Monk

Obrazek

 

 Monk je vývojem acolyte. Může útočit jak na blízko, tak i na dálku. Disponuje skillem, který je mnohými považován za nejlepší ve hře. Jeho navazujicim povolanim je Champion.
 

 

 

 

 

 

 

Blacksmith

Obrazek

 Blacksmith je jedno z dvoch povolani, ktorym sa mozete stat pokial mate najmenej 40job level merchanta. Ovlada umenie kovania zbrani, opravovania equipu, ale zaroven moze byt aj velmi ucinnym bojovnikom. Blacksmithi su majstrami narabania so sekerami a kladivami roznych elementov a pri boji pouzivaju rozne podporne skilly alebo utocne skilly Mammonite alebo.Cart Revolution Po dosiahnuti levelu 99/50 sa mozetete stat Whitesmitem                       

 

 

 

Alchemist

Obrazek

Alchemist je povolání, které se věnuje přípravě nejrůznějších lektvarů a jejich používání, ať už pro dobré nebo zlé účely. Stanete se jim z povolani Merchant a dale muzete prestoupit na Creatora.

 

 

 

 

 

Rogue

Obrazek

Rogue je zlodejicek vykristalizovany ve vsech moznych detailech. Dovede bravurne okradat nic netusici obeti, ktere vysvlekne do spodniho pradla, aniz by to dotycny stihl zaregistrovat. Dokaze take napodobit schopnosti jinych povolani, coz z nej dela velice ruznorody class. Navazujicim povolanim je Stalker.
 

 

 

 

 

Assassin

Obrazek

  Assassin zije v temnote a sam. Jeho utoky jsou necekane a fatalni. Mistrovsky uziva vsemoznych jedu v kombinaci se svymi typickymi zbranemi jako je katar a dyka. Jeho prestupovym povolanim je Assassin Cross.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No teda

(DAN, 28. 4. 2009 13:01)

Je to pěkně trapné.... :)

Satanicro

(Hajík, 23. 4. 2009 18:10)

smite ty zaas chces rozjet satanicro?